0
0.00 €

Yhteystiedot


Toimitusjohtaja
Janne Kähkönen
Työn vastaanotto, varaosat
puh. +358 50 553 0556
janne.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi


Markus Santikko
Työnjohto, metsäkoneet
puh. +358 44 760 1099
markus.santikko@metsakonehuoltokahkonen.fi


Juhani Salo
Maatalouskoneiden huolto, töiden vastaanotto
puh. +358 50 438 1810
juhani.salo@metsakonehuoltokahkonen.fi


Kati Kähkönen
Lämmitysöljyt, polttonesteet, laskutus
puh. +358 44 272 9757
kati.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi


Markku Kähkönen
Pienkoneet
puh. +358 50 597 9546
markku.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi


Veli-Matti Kähkönen
Työn vastaanotto
puh. +358 50 567 8219
vellu.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi


Jari Palonen
Työmääräykset, takuuasiat
puh. +358 44 537 4912
jari.palonen@metsakonehuoltokahkonen.fi



Kai Rantala
Myynti, verkkokauppa
puh. +358 44 760 1232
kai.rantala@metsakonehuoltokahkonen.fi



Teemu Naskali

teemu.naskali@metsakonehuoltokahkonen.fi



Viljami Lepistö

viljami.lepisto@metsakonehuoltokahkonen.fi



Valtteri Ruohoneva

valtteri.ruohoneva@metsakonehuoltokahkonen.fi

 

Metsäkonehuolto aukioloajat
Arkipäivisin 07:30 - 16:30 

Polttoöljymyynti / varaosamyynti
puh. 010 271 6620

Hinnat 010-numeroon soitettaessa:

Lankaliittymistä 8,35c/puhelu + 6,00c/min
Matkapuhelimista 8,35c/puhelu + 17,17c/min

Hinnat sisältävät alv. 24%

Kähkösen Kyläkauppa ja Pesula
puh. 010 271 6625
Aukioloajat: ma-pe 09:00 - 17:00, la 09:00 - 14:00