Henkilöstö

Kati Kähkönen

Toimitusjohtaja
Lämmitysöljyt, polttonesteet, laskutus
puh. +358 44 272 9757
kati.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi

Janne Kähkönen

Työn vastaanotto (metsäkoneet)
puh. +358 50 553 0556
janne.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi

Veli-Matti Kähkönen

Työn vastaanotto (maatalouskoneet), varaosat (maatalouskoneet)
puh. +358 50 567 8219
vellu.kahkonen@metsakonehuoltokahkonen.fi

Joonas Toroska

Kehitysprojektit
joonas.toroska@metsakonehuoltokahkonen.fi

Juhani Salo

Työn vastaanotto (maatalouskoneet), huolto
puh. +358 50 438 1810
juhani.salo@metsakonehuoltokahkonen.fi

Jari Palonen

Varaosat
puh. +358 44 537 4912
jari.palonen@metsakonehuoltokahkonen.fi

Eki Viljanen

Varasto
puh. +358 44 760 1232
eki.viljanen@metsakonehuoltokahkonen.fi

Valtteri Ruohoneva

Metsäkoneiden huolto
valtteri.ruohoneva@metsakonehuoltokahkonen.fi

Santeri Skyttä

Metsäkoneiden huolto
santeri.skytta@metsakonehuoltokahkonen.fi

Viljami Lepistö

Maatalouskoneiden huolto
puh. +358 44 760 1233
viljami.lepisto@metsakonehuoltokahkonen.fi 

Teemu Naskali

Metsäkoneiden huolto
teemu.naskali@metsakonehuoltokahkonen.fi